sztuka
korzystania
z prawa

Zgłaszanie zamiaru wykonywania robót geologicznych

więcej

Pojęcie zakładu górniczego

więcej

Wiercenie studni jako robota geologiczna i inne zmiany w PGG

więcej

Błąd w oszacowaniu wydobycia

więcej

Zalane wyrobisko a sprzęt BHP

więcej

"SZTUKA KORZYSTANIA Z PRAWA"


Misją Kancelarii Prawniczej AMADEUS jest zaoferowanie Klientom pełnego wachlarza usług prawniczych, począwszy od windykacji wierzytelności (Biuro Windykacyjne), poprzez rozstrzyganie sporów i mediację (Stały Sąd Arbitrażowy) po kompleksową obsługę prawną (Kancelaria Prawnicza AMADEUS).

Pragnąc utrzymać jak najwyższy poziom satysfakcji naszych Kontrahentów, osobisty doradca klienta przekazuje informacje o prowadzonych sprawach oraz służy doradztwem prawnym w codziennej obsłudze. Wyznajemy zasadę "jednego numeru telefonu niezależnie od rodzaju sprawy" - co oznacza, że dla Państwa wygody, osobisty doradca jest także koordynatorem spraw / projektów prowadzonych przez zespół specjalistów.
 
Dbamy o stałe szkolenie naszej kadry nie tylko w poszczególnych dziedzinach prawa, ale także w zakresie nauki języków obcych oraz innych umiejętności, jak autoprezentacja, retoryka czy marketing. Jest to nie tylko gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług, ale daje również satysfakcję z pracy naszym współpracownikom.

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania z zakresu IT. Tworząc zaawansowane rozwiązania informatyczne dla kancelarii prawniczych i biur windykacyjnych, współtworzymy trendy na rynku oprogramowania prawniczego.

Staramy się również wsłuchiwać się w potrzeby naszych Klientów. Analizujemy rynek i badamy nowe dziedziny życia pod kątem pomocy prawnej - a wszystko to po to, by móc zaoferować jak najszerszy zakres usług także w rozwijających się dopiero dziedzinach życia. Stąd m. in. pełne wsparcie mediacji i arbitrażu (Stały Sąd Arbitrażowy), czy elektronicznych usług prawniczych (Internetowy Serwis Porad Prawnych).

Dzielimy się zdobytą wiedzą i doświadczeniem poprzez szkolenia dla przedsiębiorców i konsumentów. Wzrost świadomości prawnej naszych klientów przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo ich działalności.

Naszą satysfakcję czerpiemy z zadowolenia Klientów.

do góry